Театр сахнасында көрерменмен соңғы рет бетпе-бет жүздесу

Бүгін,яғни 6 қараша С.Мұқанов театры сахнасында итальяндық драматург Карло Гальдонидің "Венециялық егіздер" қойылымы кезекті рет көрермен назарына ұсынылды. Қойылым комедиялық жанрда өрбиді. Екі бөлек отбасында тәрбиеленген Дзанэтто және Тонино есімді егіздер бір аруға ғашық болады,әрине оқиға түйіні бақытты аяқталады. ?
Өкінішке қарай бұл қойылымымыз театр сахнасында көрсетілген әзірше соңғы қойылым,бұл әрине еліміздегі эпидемиологиялық жағдайға байланысты, десе де театр жұмысы онлайн жалғасады, біз патша көңіл көрермендеріміздің көңілінен шығу үшін аянбай еңбек етуімізді жалғастырамыз.Бүгінгі спектакльдің нүктесін актерлеріміздің өнеріне риза болган көрерменіміз қойды.Біздің өнер ұжымымыз карантин кезінде де көрермендерге қызықты сұхбаттар,концерттер ұсынатын болады.?Бірақ бұл жөнінде сәл кешірек ? Бастысы еліміз аман,жұртымыз тыныш болсын ағайын?
Ауырмаңыздар?✊

Сегодня 6-ое ноября на сцене театра им.С.Муканова прошёл спектакль итальянского драматурга Карло Гальдони "Венецианские близнецы". Жанр спектакля комедия. По сюжету два брата близнеца Дзанэтто и Тонино не подозревающие о существовании друг друга влюбляются в одну и ту же девушку, но конечно развязка истории счастливая. ?
К сожалению сегодняшний спектакль последний который прошёл в таком формате,это конечно связи с эпидемиологической ситуацией в стране. Но это не значит что театр будет грустить,труппа театра будет трудится и работать для своих любимых зрителей. Наш коллектив готовит для своих зрителей очень интересную программу во время карантина, мы будем выступать онлайн, нас можете смотреть на нашем ютуб канале,в инстаграм и Фейсбук, но об этом чуть позже?мы с вами главное не болейте ✊

Today, on November 6, on the stage of the S. Mukanov Theater, the performance of the Italian playwright Carlo Galdoni "The Venetian Twins" took place. The genre of the performance is comedy. According to the plot, two twin brothers Zanetto and Tonino, unaware of each other's existence, fall in love with the same girl, but of course the ending of the story is happy. ?
Unfortunately, today's performance is the last one that took place in this format, of course, it is due to the epidemiological situation in the country. But this does not mean that the theater will be sad, the theater troupe will work and work for its beloved spectators. Our team is preparing a very interesting program for its viewers during quarantine, we will perform online, you can watch us on our YouTube channel, on Instagram and Facebook, but more on that a little later the main thing is not to be sick with you ✊